دانش در اسکانیا قدرت است قسمت چهارم

ما همیشه باید سازمان را روی انگشتان خود نگه داریم زیرا شما هرگز نمی توانید آرام باشید. وضعیت رقابت در صنعت ما آسانتر نخواهد شد. هر سال سخت تر و دشوارتر می شود.

محک زدن از ابتدا

آنگکیست به درستی به بهره وری ای که در Södertälje به دست آورده افتخار می کند ، اما با این بهره وری ، مانند اکثر شرکت های دیگر ، اسکانیا معیارهای گسترده ای را انجام می دهد . هم بر اساس هزینه هر قسمت و هم در فرایندها. وی توضیح می دهد: "ما همیشه در حال انجام مطالعاتی هستیم که با سایر تأمین کنندگان مقایسه می کنیم." "ما واقعاً در ارقام فرو می رویم و سپس می بینیم که در سطح خوبی دویده ایم. صحبت کردن در مورد هزینه برای هر جز. ارائه خدمات تخصصی برق اسکانیا در سایت اوریدک به صورت آنلاین صورت میپذیرد.

 ارائه خدمات تخصصی برق اسکانیا

"ما همیشه باید سازمان را روی انگشتان خود نگه داریم زیرا شما هرگز نمی توانید آرام باشید. وضعیت رقابت در صنعت ما آسانتر نخواهد شد. هر سال سخت تر و دشوارتر می شود. اکنون آسیایی ها در حال ظهور هستند بنابراین ما باید رقابت کنیم و برای رسیدن به آن سخت تلاش می کنیم. در غیر این صورت شخص دیگری این کار را برای ما انجام می دهد. "ما محصولات استراتژیک خود را اجرا می کنیم و سعی می کنیم دانش خود را حفظ کنیم و دانش خود را همراه با تامین کنندگان خود توسعه دهیم. البته ما در حال بررسی قیمت هر واحد هستیم ، اما اگر دانش فنی مهم باشد ، حداقل در ابتدای کار قیمت بالاتر برای هر واحد را می پذیریم. "

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای ثبت نوبت تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به سامانه رزرواسیون اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/reservation /

 

آموزش اسکانیا

برای حفظ چنین سطحی از بهره وری بسیار مهم است که این شرکت مجموعه ای از نیروهای تازه استخدام شده داشته باشد و اسکانیا دارای یک آموزشگاه آموزش بسیار موفق است. "ما یکی از دو مدرسه قدیمی از این نوع در سوئد داریم. دیگری دانشکده فنی ABB است. ” "هر ساله ما دو کلاس داریم که در هر کلاس حدود 25 دانش آموز داریم. ما هر ساله 50 جوان ، حدود 16-17 ساله ، استخدام می کنیم. آنها از روز اول به کار گرفته می شوند و علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی ، سوئدی ، ریاضیات ، در مورد کار یاد می گیرند. بنابراین آنها در مورد CNC ، مهندسی مکانیک و غیره یاد می گیرند. من فکر می کنم شما در انگلیس چیزهایی از این دست دارید ومن مطمئن هستم که من چنین چیزی را در آلمان دیده ام. تعداد متقاضیان این برنامه بین 200 تا 300 نفر است ، بنابراین ما یک طبقه بسیار خوب از افراد کف فروشگاه داریم که توانایی رشد در مدیران را دارند. این خیلی مهمه."

ارائه خدمات تخصصی برق اسکانیا در سایت اوریدک به صورت آنلاین صورت میپذیرد.

ارائه خدمات تخصصی برق اسکانیا 

مجمع پیشرفته

نیم مایل بالاتر از تپه ساختمانهای مونتاژ موتور است که اخیراً از جنرال موتورز خریداری شده است ، و گرچه شباهت زیادی به مونتاژ موتور خودرو دارد ، اما هنوز هم قابل توجه است . به ویژه برای سیستم انتقال پیشرفته آن. پس از طی یک خط آماده سازی سنتی ، موتور توسط ربات ABB بر روی ایستگاه مونوریل خود در خط حمل و نقل هوایی TMS Variolift بارگذاری می شود.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای جستجوی هرگونه قطعه مکانیکال ،

لوازم یدکی ، قطعات الکترونیک و تزئینات و تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به فروشگاه اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/eshop /

 

همانطور که در امتداد کارخانه به جلو و عقب می رود ، این مونوریل می تواند بلند و شیب پیدا کند تا موتور را فقط در زاویه مناسب به عوامل نشان دهد. علاوه بر این ، هر مونوریل دارای یک مانیتور است که تمام دستورالعمل های موتور را نشان می دهد. در امتداد کف ، هر ایستگاه به وضوح مشخص شده است ، و یک راهنمای لیزر قرمز از حامل به پایین دقیقاً در مکانی که موتور در حال کار است را برجسته می کند و از هر زمان کمبود به اپراتور هشدار می دهد.

ارائه خدمات تخصصی برق اسکانیا در سایت اوریدک به صورت آنلاین صورت میپذیرد.

زمان takt برای خط فقط در مدت 12 ماه از سه دقیقه 48 ثانیه در هر عملیات به سه دقیقه و 15 ثانیه کاهش یافته و بهبودهای بیشتری در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که این پیشرفت ها توسط کارگران هدایت می شود ، در صفحه های مختلف در ایستگاه های مختلف تخته های بارگیری ایده هایی برای بارگذاری مطلوب را نشان می دهند. کل تسهیلات در Södertälje چشمگیر است و اگر این شرکت بخواهد از رقابت اقتصادی ارزان قیمت بکاهد ، لازم است. اما با پشتیبانی نیروهای کار که افتخار زیادی به شرکت دارند ، محصولات و فرایندهای آن پایه محکمی برای هرگونه چالش در آینده دارند.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای همه امکانات و خدمات استارتاپ اوریدک، لطفا به سایت اطلاع رسانی اوریدک در آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://overteam.ir /

اسکانیا و Northvolt شریک برق هستند

سازنده کامیون و اتوبوس ، اسکانیا و توسعه دهنده فناوری باتری Northvolt توافق کرده اند که در ساخت باتری برای وسایل نقلیه سنگین تجاری همکاری کنند.

 ارائه خدمات تخصصی برق اسکانیا

اسکانیا 10 میلیون یورو (12.4 میلیون دلار) سرمایه گذاری می کند تا به Northvolt کمک کند تا یک خط تظاهرات و مرکز تحقیقاتی را در Vasterås ، سوئد ایجاد کند. این شرکت ها همچنین یک تیم مشترک برای توسعه بیشتر کار و تجاری سازی مربوطه تشکیل می دهند.

 

پیتر کارلسون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Northvolt ، گفت: "ما متقاعد شده ایم که می توانیم سلول های باتری سبز با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت را برای بازار خودروهای تجاری سنگین تولید کنیم."

 

این شرکت در نظر دارد کارخانه ای در Skellefteå ، شمال سوئد ، برای تولید 32 گیگاوات ساعت در سال ظرفیت "باتری سبز" با حداقل اثر کربن و بالاترین اهداف برای بازیافت ایجاد کند.

 

اگرچه برق رسانی در حال پیشرفت است ، اسکانیا به برخی از چالش های ساختن کامیون های سنگین و اتوبوس های برقی به واقعیت روزمره اشاره کرد.

 

"پیشرفت مداوم زیرساخت های شارژ و سلول های باتری مقاوم ، مقرون به صرفه و پایدار برای دستیابی به موفقیت گسترده در بازار برق از طریق تجاری مناسب بسیار مهم است." "تکالیف مختلف حمل و نقل به پیشرانه های الکتریکی مختلف احتیاج دارند. برای تأثیر بهینه ، بنابراین باید فناوری های باتری و سلول را برای پشتیبانی از نیازهای مختلف توسعه داد. "

 

Henrik Henriksson ، رئیس و مدیر عامل شرکت اسکانیا ، افزود: "فناوری فعلی سلول باتری باید برای برآورده ساختن نیازهای تجاری مشتریان سنگین اتوبوس و کامیون توسعه یابد. با همکاری Northvolt ، ما معتقدیم که می توانیم گام های بزرگی را به جلو برداریم. "

 

سخنگوی اسکانیا به Automotive Logistics گفت که مدتی طول می کشد تا تولید باتری آغاز شود ، زیرا ساخت کارخانه جدید Northvolt در Skellefteå هنوز آغاز نشده بود.

 

برگشت به بالا