قطعات یدکی ماشین سنگین

همه چیز در مورد قطعات ماشین سنگین

قطعات یدکی ماشین سنگین:

به بررسی قطعات یدکی ماشین سنگین برای تجهیزات کشاورزی ، صنعتی ، ساختمانی و معدنی میپردازیم.

برای سهولت شما ، ما چندین تولید کننده اصلی یا مارک یا دسته اصلی را ارائه داده ایم. این دسته ها و زیر مجموعه ها شامل طیف وسیعی از قطعات یدکی ماشین سنگین برای تجهیزات سنگین است که برای تجهیزات خود نیاز دارید.

بخش "تجهیزات ساختمانی" به شما امکان آشنایی با قطعات یدکی ماشین سنگین برای تجهیزات ساخت و ساز ، معدن و راه سازی را می دهد. در این بخش ، موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

قطعات یدکی ماشین سنگین 


کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای جستجوی هرگونه قطعه مکانیکال ، لوازم یدکی ، قطعات الکترونیک و تزئینات و تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به فروشگاه اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/eshop/

قطعات کاترپیلار :این بخش شامل لیستی از قطعات اصلی و بعدی Caterpillar مانند سازندگان CTP - تولید کننده مجوز قطعات یدکی CAT و ITR - متخصص در تولید قطعات یدکی کاترپیلار است.. قیمت قطعات کاترپیلار Aftermarket (قطعات کاترپیلار تعویض) می تواند 2-3 برابر ارزان تر از قطعات اصلی باشد.

 

قطعات ساختمانی Komatsu - یکی از رایج ترین مارک های تجهیزات ، قطعات یدکی ،قطعات اصلی کوماتسو و قطعات کوماتسو پس از فروش (قطعات کوماتسو جایگزین). بیش از 500000 لوازم یدکی آنلاین برای کل تجهیزات ، از بیل های کوچک ، همان PC01 ، به ماشین آلات عظیم مانند PC3000 ، PC5500 و PC8000 ختم می شوند.

 

قطعات یدکی ماشین سنگین 
کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای ثبت نوبت تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به سامانه رزرواسیون اوریدک مراجعه فرمائید:
http://www.overyadak.com/reservation/
قطعات یدکی ماشین سنگین ولوو ساخت و ساز یا قطعات ولوو CE نیز توسط تولید کنندگان قطعات یدکی اصلی و غیر اصلی تولید شده در ایالات متحده آمریکا ، اروپا ، کره جنوبی و ترکیه ارائه می شود. قطعات یدکی ماشین سنگین ولوو ساخت و ساز (قطعات پس از ساخت ولوو ساخت) توسط تولید کننده SLP (سوئد) و همچنین SRP (ترکیه) که در کاتالوگهای خارجی هست. قطعات یدکی ماشین سنگین سامسونگ-ولوو قطعات اصلی و غیر اصلی ولوو-سامسونگ (پس از فروش ، قطعات تعویض ولوو ساخت) توسط شرکت کره جنوبی Samsung Heavy Equipmentired است. از آنجا که این شرکت در سال 1998 توسط شرکت ولوو خریداری شد ، قطعات یدکی یدکی ماشین سنگین سامسونگ-ولوو اکنون به عنوان قطعات یدکی ولوو ساخت عرضه می شود.
قطعات یدکی ماشین سنگین 
کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای همه امکانات و خدمات استارتاپ اوریدک، لطفا به سایت اطلاع رسانی اوریدک در آدرس زیر مراجعه فرمائید:
https://overteam.ir/

قطعات ساختمانی Doosan - برای تجهیزات تولید شده توسط گروه Doosan ، یعنی یکی از شش شرکت تابعه - مهندسی و ساخت Doosan. با این حال ، در اینجا قطعاتی از دوسان-دوو (قطعات دوو-دوسان) را پیدا خواهید کرد ، زیرا محصولات تحت این مارک در کارخانه ها ، بخشی از Doosan Infracore تولید می شود. BobCat نیز در مدار Doosan است ، اما دفتر مرکزی این شرکت در ایالات متحده است ، با این حال ، اگر به قطعات BobCat علاقه مند هستید ، آنها را به صورت آنلاین نیز پیدا خواهید کرد.

قطعات یدکی ماشین سنگین JCB ، تولید شده توسط شرکت انگلیسی JC Bamford Excavators Ltd ، که بیش از 300 نوع دستگاه تولید می کند و یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات سنگین ساخت و ساز در جهان است.

قطعات یدکی ماشین سنگین Atlas Copco برای کمپرسورهای فشار قوی ، ابزار خلاuum ، دیزل ژنراتور ، پمپ ها ، ابزارهای برقی و سیستم های مونتاژ.

قطعات جان Deere ، یعنی John Deere Construction و John Deere قطعات کشاورزی برای تجهیزات John Deere. این تجهیزات در بخش ساخت و ساز و کشاورزی ، و همچنین تجهیزات ورود به سیستم ، تولید ژنراتورهای دریایی و انتقال نیرو ، موقعیت های اصلی را به دست می آورند.
ادامه در مقاله فروشگاه قطعات یدکی ماشین سنگی

برگشت به بالا