اسکانیا سری S کامیون برتر سال 2017

سال2017 اسکانیا سری S توانست عنوان کامیون سال 2017 را کسب نماید.منبع اصلی اسکانیا استوک بیشتر در سایت اوریدک مشاهده شده است

اسکانیا سری S کامیون برتر سال 2017
سال2017 اسکانیا سری S توانست عنوان کامیون سال 2017 را کسب نماید.منبع اصلی اسکانیا استوک بیشتر در سایت اوریدک مشاهده شده است .
جایزه معتبر سالانه کامیون در طول نمایشگاه هانوفر آلمان به رئیس و مدیرعامل شرکت اسکانیا آقای » Henriksson Henrik »اهدا شد. اسکانیا سری S در رقابتی سخت موفق شد با کسب 149 رأی بر کامیون های ایوکو استرالیس NP-XP که به تازگی معرفی شده است و مرسدس بنز آکتروس Duty  Heavy مجهز به جدیدترین نسل پیشرانه OM471 پیروز شود. استرالیس و آکتروس نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرارگرفتند.

از سال 1977 هرساله هیئت داورانی متشکل از روزنامه نگاران و کارشناسان معتبر از میان وسایل نقلیه تجاری جدیدی که دربازار اروپا عرضه می شوند اقدام به انتخاب کامیون سال می کنند.

جایزه سالانه کامیون که به صورت مخفف ITOY مخفف International Truck of the Year ) ) نامیده می شود، سالانه توسط بخش حمل ونقل بین المللی به کامیون برنده اهدا می

شود.سال 2017 نیز طبق معمول کامیون سال 2017 توسط داورانی متشکل از 25 سردبیر مجلات بزرگ و برجسته حمل ونقل درسراسر اروپا و روزنامه نگاران ارشد انتخاب شده و نتیجه در نمایشگاه خودروهای تجاری هانوفر 2016 اعالم شد.

اسکانیا استوک 

طبق قوانین ITOY ،جایزه سالانه کامیون سال به کامیونی تعلق می گیرد که طی 12 ماه گذشته به بازار عرضه شده و بیشترین کمک را به افزایش بهره وری جاده ای کرده باشد. همچنین این انتخاب بر اساس معیارهای مهمی ازجمله نوآوریهای تکنولوژیک، راحتی، ایمنی، قابلیت های رانندگی، مصرف سوخت و آثار زیست محیطی انجام می گیرد. سال گذشته  ایوکو استرالیس و سال 2015 رنو سری T به عنوان کامیون سال انتخاب شدند.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای ثبت نوبت تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به سامانه رزرواسیون اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/reservation /

اسکانیا به عنوان بخشی از گروه معظم فولکس واگن چندی پیش در سال 2016 نسل جدید کامیون ها و
ِکشنده های خود را معرفی کرد. در این نسل سری جدید S به کامیون های اسکانیا اضافه شده است که بالاتر از سری R که تا پیش ازاین پرچم دار اسکانیا محسوب می شد قرار گرفته است. منبع اصلی اسکانیا استوک بیشتر در سایت اوریدک مشاهده شده است . نسل جدید کامیون های اسکانیا بر اساس ویژگی های مثبت و نقاط قوت نسل قبلی آن ساخته شده و در بخش های حساسی چون آئرودینامیک، راحتی و ارگونومی، قابلیت های رانندگی،عملکرد قوای محرکه، ایمنی و خدمات پس از فروش بهبودهای قابل توجهی را تجربه کرده است.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای جستجوی هرگونه قطعه مکانیکال ،

لوازم یدکی ، قطعات الکترونیک و تزئینات و تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به فروشگاه اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/eshop /

 

در میان جدیدترین نوآوری های قوای محرکه اسکانیا، امسال هیئت داوران زمان تعویض دنده کوتاه تر و سریع تر گیربکس اتوماتیک Opticruise اسکانیا را تحسین کردند. همچنین عملکرد جدیدترین پیشرانه شش سیلندر خطی 13 لیتری اسکانیا که 500 اسب بخار قدرت تولید می کند نیز بسیار موردتوجه قرار گرفت چراکه بهره وری و مصرف سوخت این موتور بهبود چشمگیری نسبت به قبل داشته است. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی سری جدید کامیون های اسکانیا این است که تمام پیشرانه های یورو 6 این شرکت در نسل جدید می توانند با زیست سوخت یا سوخت های گیاهی هم کار کنند که منجر به

کاهش تولید گازهای گلخانه ای تا 90 درصد می شود. منبع اصلی اسکانیا استوک بیشتر در سایت اوریدک مشاهده شده است .

کابین جدید اسکانیا نیز به لطف موقعیت جدید قرارگیری راننده که به شیشه جلو نزدیک تر شده است، موجب بهبود در دید

راننده گردیده است. همچنین، سطح شیشه جلو بزرگ تر شده و صفحه آمپر پایین تر قرار گرفته است. عالوه بر این، دربالاترین نسخه کابین سری S اسکانیا، کف کابین کاملا تخت است که این امر یک تجربه رانندگی واقعًا مشابه خودروهای سواری را ارائه می کند. این ویژگی در طول آزمون میدانی اخیر روزنامه نگاران که در سوئد با کامیون های جدید اسکانیا انجام گرفت، ثابت شد.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای همه امکانات و خدمات استارتاپ اوریدک، لطفا به سایت اطلاع رسانی اوریدک در آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://overteam.ir /

 

درنهایت رئیس موسسه کامیون بین المللی سال آقای » Griffini Gianenrico »در یک جمع بندی کلی در مورد انتخاب کامیون امسال گفته است:

 

اسکانیا با معرفی سری جدید کامیون های خود جدیدترین ایده ها و دستاوردها را در بخش حمل ونقل سنگین ارائه کردهاست. این موضوع نه تنها قادر به جلب رضایت خریداران امروز است که حتی می تواند نیازهای حمل ونقل آینده را هم پاسخ دهد.

در ادامه نیز لیست کامیون ها سال و مقام های دوم و سوم این رقابت را از سال 2010 تاکنون مشاهده می کنید.

 

برگشت به بالا