کامیون های گازی و برقی جدید اسکانیا 1

کامیون های گازی و برقی جدید اسکانیا شرکت را برای دستیابی به حمل و نقل تجاری بدون فسیل نزدیکتر می کند

رویکرد دوگانه

کامیون های گازی و برقی جدید اسکانیا شرکت را برای دستیابی به حمل و نقل تجاری بدون فسیل نزدیکتر می کند

 توباکی اسکانیا

کامیون Scania با سوخت LNG از خط سبز کارایی آن.

 

اسکانیا آرژانتین ، شاخه ای از خودروسازان سوئدی و تولیدکننده موتور ، اسکانیا ، دو هدف عمده را برای کاهش آلایندگی ها اجرا کرده است. تا سال 2025 ، انتظار می رود که انتشار دی اکسید کربن ( CO2 ) از فعالیت های خود را 50 و از محصولات آن 20 ((در مقایسه با سطوح 2015) کاهش دهد. تا سال 2050 ، قصد دارد کل ناوگان حمل و نقل خود را به طور کامل کربن زدایی کند. اسکانیا کربن زدایی را برای کل جامعه امکان پذیر و مفید می داند. خط جدید Green Efficiency و خط کامیون های برقی اولین گام در یک سفر 30 ساله به منظور کاهش و در نهایت حذف انتشار CO2 است.

در صورت نیاز توباکی اسکانیا در سایت اوریدک در خدمت شما هست.

 

برای چندین دهه ، گازوئیل جزء اصلی در صنعت حمل و نقل تجاری بوده است. تا کنون ، تلاش های اسکانیا برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بیشتر یا کمتر متمرکز بوده است. این شرکت سوخت های جایگزین دیگری را برای کار با دیزل مانند بیوگاز مایع یا فشرده ، اتانول ، روغن گیاهی هیدروژنه و متیل استر اسید چرب ( FAME ) به کار گرفته است. تغییر منبع اصلی سوخت از دیزل به چیز دیگری کاملاً یک مفهوم جدید است.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای ثبت نوبت تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به سامانه رزرواسیون اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/reservation /

 

خط سبز کارایی شرکت برای حمل و نقل شهری ، حومه ای و مسافت های طولانی شامل سه راه حل-گاز طبیعی فشرده ( CNG ) ، گاز طبیعی مایع ( LNG ) و بیوگاز-است که می تواند برای تغذیه کامیون ها و اتوبوس ها و همچنین موتورها مورد استفاده قرار گیرد. برای تولید برق

 

خط بهره وری سبز: کامیون ها

 

سیستم ماژولار کامیون ها در خط سبز کارایی اسکانیا به آنها اجازه می دهد تا با برنامه های تجاری مختلف سازگار شوند. آنها به طور خاص برای توزیع شهری ، جمع آوری زباله ، ساخت و ساز ، محموله های عمومی ، عملیات بالابری کانتینر و توزیع منطقه ای طراحی شده اند.

 

موتورهای گاز طبیعی و بیوگاز در مقایسه با نسخه های دیزلی اسکانیا باعث صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش 50 درصدی صدا می شوند. سه موتور موجود است: دو موتور 9 لیتری (2.4 گالری) با قدرت 260 اسب بخار (194 کیلو وات) و 340 اسب بخار (254 کیلو وات) و موتور 13 لیتری (3.4 گالری) با قدرت 410 اسب بخار ( 306 کیلو وات)

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای جستجوی هرگونه قطعه مکانیکال ،

لوازم یدکی ، قطعات الکترونیک و تزئینات و تعمیرات خودروهای سنگین ، در لینک زیر به فروشگاه اوریدک مراجعه فرمائید:

http://www.overyadak.com/eshop /

 

گاز طبیعی و بیوگاز را می توان به صورت موازی به عنوان منبع سوخت استفاده کرد. به گفته اسکانیا ، پلت فرم محصول آن باعث می شود که هر دو نوع سوخت به صورت فشرده یا مایع ذخیره شود. موتورهای کامیون اسکانیا طوری طراحی شده اند که تحت چرخه اتو (احتراق جرقه) با گاز کار می کنند و الزامات استاندارد یورو 6 را برآورده می کنند.

 توباکی اسکانیا

نگاهی دقیق تر به مخزن سوخت کامیون CNG Scania از خط سبز کارایی آن.

 

کابین ها طوری طراحی و توسعه داده شدند که مقاومت کمتری در برابر باد داشته باشند و در نتیجه مصرف سوخت را کاهش دهند. از نظر فناوری ، کامیون ها مجهز به کروز کنترل هستند که از هوش مصنوعی Scania's Active Prediction (AI ) استفاده می کنند. در صورت مواجه شدن با شیب سربالایی ، با بارگذاری داده های توپوگرافی ، خودرو دارای هوش است تا بداند چه چیزی در پیش است و شرایط رانندگی را در صورت نیاز تغییر می دهد. کامیون ها دارای طراحی هوشمندانه و اختصاصی هستند تا روانتر از موتور دیزلی کار کنند ، در حالی که بازده و گشتاور یکسانی را حفظ کرده و منجر به عملکرد پایدار و عملکرد بالا می شوند.

 توباکی اسکانیا

اسکانیا کابین کامیون خود را با سوخت LNG در ExpoAgro 2020 ارائه می دهد.

خط بهره وری سبز: اتوبوس

اتوبوس های خط سبز کارایی اسکانیا در شهرهای بزرگ ، یعنی بوگوتا و مدلین ، کلمبیا ، تجربه ثابت کرده اند. مادرید ؛ و استکهلم. هزینه کارکرد اتوبوس های گازسوز در مقایسه با گازوئیل 40 درصد کمتر است. پیکربندی Axel شامل 4 2 2 ، 6 2 2 و 6 4 4 است که همگی دارای محور فرمان عقب برای عملیات شهری و بین شهری هستند. خط متنوع اتوبوس ها شامل تجهیزات ایمنی است که برای محافظت از مسافران ، راننده و وسیله نقلیه طراحی شده است. اتوبوس ها مجهز به سنسور ثبات الکترونیکی و ترمز هستند. درهای عریض ، واحدهای تهویه مطبوع ، پنجره های بزرگ و دسترسی آسان به داخل کابین برای حمل و نقل در مسافت های کوتاه و طولانی کافی است. اسکانیا خط اتوبوس خود را طوری طراحی کرد که تا حد امکان سر و صدا و ارتعاش کابین را محدود کند. برد این اتوبوس حدود 186 مایل (300 کیلومتر) با 7063 scf (200 متر مکعب) CNG است و می تواند در هر ایستگاه CNG شارژ شود.

در صورت نیاز توباکی اسکانیا در سایت اوریدک در خدمت شما هست.

 

خط بهره وری سبز: تولید برق

 

اسکانیا همچنین موتورهای مجهز به گاز طبیعی و بیوگاز را برای تولید نیرو ارائه می دهد که می توانند در عملیات پیچیده و ناهموار مورد استفاده قرار گیرند ، مانند میادین نفتی که به انرژی زیادی احتیاج دارند اما مقدار زیادی گاز نیز در اختیار دارند. با توجه به سیستم ماژولار منحصر به فرد اسکانیا ، اجزای آن با بقیه موتور به اشتراک گذاشته می شود ، که این امر به در دسترس بودن بیشتر قطعات ، حداقل ضایعات و نگهداری ساده می انجامد. محلول گاز برای موتورهای اسکانیا برای تولید نیرو در 16 لیتری (12 گالری) با جابجایی V8 موجود است و اجازه می دهد تا در محدوده توان در حال اجرا ( PRP ) و توان عملکرد مداوم ( COP ) تحت چرخه اتو کار کنید.

کاربرگرامی فروشگاه اینترنتی اُور یدک ، لطفا برای همه امکانات و خدمات استارتاپ اوریدک، لطفا به سایت اطلاع رسانی اوریدک در آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://overteam.ir /

 

برگشت به بالا