برد لایت خطر FH500

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1347
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : 6 ماه
کد محصول : 154782
فروشنده : بازرگانان
موجودی کالا :

2,100,000

1,890,000 تومان
    موارد بیشتر

برد لایت خطر fh500

1,890,000 تومان

برد لایت خطر FH500 برد لایت خطر FH500

چراغ خطر در کلیه خودرو های سواری ، باری و مسافربری بعنوان یکی از مهمترین و حساس ترین قطعات خودرو شناخته می شود . چراغ خطر بعنوان قطعه ای هشدار دهنده و اعلام کننده به راننده پشت سر یک سری هشدارها و علائم را نشان می دهد . این هشدارها و علائم  بطور استاندارد بوده و در همه جای دنیا یک معنی و مفهوم را می رساند . چراغ خطر عقب دارای چند قسمت می باشد که به طور خلاصه آنها را معرفی میکنیم .
۱-هشدار ترمز : این هشدار با روشن شدن چراغ های قرمز رنگ با نور زیاد موجب میشود راننده ای که در پشت خودرو شما در حال حرکت می باشد متوجه شده که شما قصد کاهش سرعت و توقف خودرو خود را دارید .
۲-هشدار راهنما : این هشدار با روشن شدن چراغ های زرد رنگ به راننده ای که درپشت سر خودرو شما در حال حرکت می باشد اعلام میکند که شما قصد گردش به سمت چپ یا راست را دارید .
۳-هشدار دنده عقب : این هشدار با روشن شدن چراغ های سفید رنگ به راننده ای که در پشت سرخودرو شما در حال حرکت می باشد اعلام میکند که شما قصد حرکت به سمت عقب رو دارید .
۴-هشدارهای احتیاط : این هشدارها با روشن شدن چراغ های قرمز رنگ کم نورتر از هشدار ترمز بوده و جهت توجه و احتیاط در رعایت فاصله با خودرو جلویی می باشد و راننده ای که در
شب در حال رانندگی می باشد با مشاهده این چراغ ها متوجه وجود خودرو در جلوی خودرو خود شده و فاصله ایمن را رعایت میکند .
مشخصات و ویژگی های فنی برد چراغ خطر عقب کامیون هایی نسل جدید ولوو
FH500 و FM9 :

ولتاژ کاری برد از ۲۴ ولت – ۳۰ ولت می باشد .مدار دارای محافظ در برابر نوسانات برقی تا ۴۰ ولت می باشد .نوع طراحی مدار نسبت به نمونه خارجی قابلیت تحمل و ثابت سازی ولتاژ در ورودی ها یک تغذیه کاملا مطمئن و کنترل شده و هوشمند را به قسمت های مختلف مدار ارسال کند .ابعاد برد ۴۵.۵ سانتی متر در ۹.۶ سانتی متر می باشد . در طراحی این برد با توجه به شکل اصلی دقیقا طبق نمونه و با همان سایز و ابعاد در محل مورد نظر براحتی قرار میگیرد .مدار دارای فیوز حفاظتی با جریان ۲ آمپر می باشد . این یکی از موارد متمایز کننده با نمونه اصلی می باشد که متاسفانه در برد اصلی از فیوز در مسیر جریان اصلی اصلا استفاده نشده است که دلیل بسیاری از خرابی ها می باشد . 
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
برگشت به بالا